Holky na sex jsou častým doplňkem detektivek, kdy hlavní hrdina nebo padouch vejdou do striptýzového baru a na klín k nim sedne blondýnka s jasným cílem. Nechat se pozvat na panáka a následně si klienta odvést stranou. Klaďas ji odmítne, padouch se nechá. Tohle filmové klišé je na hony vzdálené realitě. Ne, že by neexistovaly striptázové bary, klaďasi a padouši, ale jednak by si dal říct i klaďas a hlavně k sexu za úplatu nepotřebujete bar.

Vyhněte se pouliční nabídce

Divoké doby porevoluční, kdy se “Perlovka”, jak se přezdívalo Perlové ulici kousek od Václavského náměstí, stala místem téměř oficiální pouliční prostituce, jsou naštěstí dávno pryč. Dnes se láska za peníze přesunula do soukromí, za zdi erotických salonů či na privát. Holky na sex i klienti tak mají zaručenou mnohem vyšší míru intimity a navíc se tak otevírají mnohem větší možnosti jak v rámci erotických fantazií, jak času. Sexuální průmysl se profesionalizoval po všech stránkách. To, co ale zůstalo typicky české, je půvab našich dívek a žen. Dokonce i ceny jsou ve srovnání se západní Evropou relativně nízké, což single muže může těšit.

Erotické služby možná vymizely z ulice, ale nezmizely úplně

Máme dovoleno zveřejnit vzpomínku jedné bývalé studentky, která začínala v devadesátkách na ulici v Praze a dnes vede dívky v zavedené erotické službě. Samozřejmě pod podmínkou anonymity, takže jí říkejme Marie, byť to není její pravé jméno.

Praktický pohled na věc 

“Ulice byla někdy fajn, ale bohužel mnohem často divoká. Chlapi měli pocit, že jim peníze přinášejí moc a někdy byli opravdu vulgární. Dnešek je mnohem kultivovanější a to nejen díky prostředí v kterém se naše služby odehrávají. Ano, máme holky na sex. Ovšem kromě toho, že jsou opravdu půvabné – a tom si dáváme záležet – tak jsou to taky profesionálky, které vědí, jak chlapa vzrušit a dopřát mu skutečné erotické potěšení. Tohle tu bylo vždycky, dokonce i v tolik chválené první republice. Všichni to věděli a všichni to respektovali. A dnes se pomalu, ale opravdu velmi pomalu vracíme zpět k tomu, že jde o normální podnikání, normální uspokojování lidských potřeb. Přesto mnozí mají tendenci sex za peníze odsuzovat. Nejvíce humorné mi to přijde ve chvíli, kdy jsem odsudky zaznamenala z kazatelny od muže, který slíbil celibát a tedy by teoreticky neměl mít žádné zkušenosti. To je podobné, jako kdyby slepý vyprávěl o tom, jak nebezpečné je řídit auto aniž by někdy seděl za volantem,” rozpovídala se paní Marie.

Sex, sex, sex – není větší lidské potěšení

Sex může být dobrý, špatný, rychlý nebo pomalý. To všechno jsou přívlastky, které jsme mu dali my. Osekáme li ale tuto biologickou potřebu na samotnou dřeň, tak zjistíme jen to,, že sex je. Rozmnožovací pud je jedním z nejsilnějších a my jsme ho trochu podvedli vynálezem antikoncepce. Tím jsme se poněkud vymanili z říše zvířat, protože u nich je kouplace základem pokračování rodu. U lidí už je. Ti se milují mnohem častěji za účelem “obyčejného” potěšení, než s cílem plození potomků. Potřebu něhy, sexu, mazlení máme v sobě hluboko zakořeněnou. Protože jakákoliv potřeba se dá využít i zneužít. Takže přátelé, využívejme. Ke svému vlastnímu potěšení. Nikdy neříkejme, že nemůžeme ve chvíli, kdy se nám  nechce, protože přijde doba, kdy budeme chtít, ale nebudeme moci. Jenže to už bude pozdě.  A že momentálně nemáme vhodný protějšek? Inu, erotické priváty tento problém odstraní…

Zauvažovali jste někdy o návštěvě erotického privátu? Co vás k ní povzbudilo, nebo naopak od ní odradilo? 

Přispějte do komentáře.

Michaela Smrčková
Views: (656)